czwartek, 31 grudnia 2015

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Witajcie Kochane!

Dzisiaj 31 grudzień 2015 roku. Czas podsumowań, przemyśleń nad prawie minionym rokiem, czas nowych postanowień, nowych oczekiwań i marzeń. Dla mnie 2015 nie był MOIM ROKIEM, wiele bym z niego wymazała, wiele rzeczy chciałabym zapomnieć, ale tak to już jest, nigdy nie wiesz co Nowy Rok przyniesie, chociaż zawsze masz nadzieję, że będzie to cudowny rok. Dla mnie takim CUDOWNYM rokiem był rok 2014 więc, 2015 musiał należeć do kogoś innego... Każdy musi dostać po równo, nie może być zawsze dobrze i idealnie... Dlatego myślę, że 2016 będzie dla mnie łaskawy. Nie oczekuję wiele, nie robię dalekosiężnych planów, (ale z pewnością jakieś poczynię...) chcę żyć chwilą i cieszyć się tym co mam na chwilę obecną i przyjmę co mi pisane w nowym roku.. :)
Asia z Zielonego Czółna, powiedziała bardzo mądrze ( jak zwykle zresztą), żeby zrobić sobie listę realną do spełnienia/osiągięcia, wyznaczyć sobie ramy czasowe i dążyć do ziszczenia marzeń/celów... Od wielu lat powtarzam sobie chciałabym pojechać tam i tam, zobaczyć to i to, zrobić to i owo, ale zwykle na gadaniu się kończy... :( Z nowym rokiem robię listę krótką a treściwą, rzeczy TO DO, TO SEE, TO TASTE, TO ACHEVE i .. do dzieła. :) Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że z taką listą w końcu mi się uda... :) A może i Wy  planujecie zrobić taką krótką treściwą listę rzeczy do zrobienia? A może już ją macie??
Kochane koleżanki, cokolwiek zaplanujecie, mam nadzieję, że w Nowym Roku 2016 ziści się Wam wszystko! Życzę Wam siły, zaparcia w dążeniu do celu, spełnianiu własnych marzeń, rozwoju. Niech 2016 będzie WASZYM ( i choć troszkę moim :)) ROKIEM!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO MOJE KOCHANE!! Do zobaczenia w Nowym Roku!Wasza,
Magda

P.S. I oczywiście fantastycznej zabawy Sylwestrowej!!!

6 komentarzy:

 1. Dziękuję Kochana za wspaniałe życzenia! Również życzę Tobie wspaniałego i szczęśliwego całego nadchodzącego roku :-) Masz rację: żyj chwilą i ciesz się tym co masz! Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyjątkowe życzenia :) Tobie Madziu również życzę wspaniałego Nowego Roku, aby obfitował w same radości i sukcesy !!! Szczęśliwego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
 3. Madziu aby każdy dzień Nowego Roku był radosny i pomyślny,
  dużo zdrowia i zadowolenia :)
  Pozdrawiam, Marta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Nowy Rok wszystkiego co najlepsze, zdrowia, miłości, optymizmu i życzliwości. Niech się spełnią najgłębiej skrywane marzenia!

  pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń